Az egyes játéknapok sorsolása
a bal oldali menüben
az időpontra kattintva olvasható!
Alapsorsolás:
|
----- A ----- |
----- B ----- |
----- C ----- |
----- D ----- |
1. |
WILLIAMS NET-HTCM |
VADKÖRTE FOGADÓ- OSTROM GUMISZERVÍZ |
TABAK-1 PADO-SOKK |
FERRARI |
2. |
K.L.K. HODOS |
C.P. DEPOR |
HÉTHÁZ SÖRÖZŐ |
IQ-H2O KÉZI AUTÓMOSÓ |
3. |
SZAKEMBEREK |
DOMINO KYEV |
TIPP TOPP |
NO COMMENT-HUNYADI |
4. |
MÁMOR CLUB 3-AS |
NO NAME |
RUGÓ BOSS |
BAJÁNSENYE |
5. |
PANNÓNIA |
ValenSZIA Béla |
CRISTALL PALLACK |
REÁLIS ÁLMOK |
6. |
BÉLA NACIONAL |
SZAFALÁDÉK |
ManchEszter |
K.J.B.K. FC |
7. |
REFLECTOR SC |
FC VELTELÍNI |
FC SPAGETTI |
CLUB3-SZAKONYFALU |
8. |
ZÖLDFA |
FC GYARMAT |
|
|
XXIV.
Cafe
Picasso
Alpokalja
Kupa
1-16 KÖZÖTT: Csoportokon belül körmérkőzések, majd a helyezések alapján az 1-2. helyezettek jutnak az 1-8 közé, a 3-4. helyezettek a 9-16 közé
----- E ----- |
----- F ----- |
----- G ----- |
----- H ----- |
K.L.K. HODOS |
DOMINO KYEV |
ManchEszter |
NO COMMENT-HUNYADI |
IQ-H2O KÉZI AUTÓMOSÓ |
WILLIAMS NET-HTCM |
C.P. DEPOR |
TABAK-1 PADO-SOKK |
RUGÓ BOSS |
FERRARI |
MÁMOR CLUB 3-AS |
NO NAME |
VADKÖRTE FOGADÓ- OSTROM GUMISZERVÍZ |
HÉTHÁZ SÖRÖZŐ |
K.J.B.K. FC |
SZAKEMBEREK |
1-8 KÖZÖTT: Csoportokon belül körmérkőzések, majd a kialakult sorrend alapján elődöntő, a I/1 – J/2 és J/1 – I/2 között a győztesek a döntőt vívják a vesztesek a 3 – 4. helyért játszanak. A csoportok 3. helyezettjei az 5 –6. míg a csoportok 4. helyezettjei pedig a 7-8. helyért mérkőzhetnek.
----- I ----- |
----- J ----- |
K.L.K. HODOS |
WILLIAMS NET-HTCM |
ManchEszter |
SZAKEMBEREK |
FERRARI |
IQ-H2O KÉZI AUTÓMOSÓ |
TABAK-1 PADO-SOKK |
K.J.B.K. FC |
9-16 KÖZÖTT: Csoportokon belül körmérkőzések, majd helyosztók az azonos helyezettek között.
----- K ----- |
----- L ----- |
RUGÓ BOSS |
DOMINO KYEV |
MÁMOR CLUB 3-AS |
NO COMMENT-HUNYADI |
HÉTHÁZ SÖRÖZŐ |
VADKÖRTE FOGADÓ- OSTROM GUMISZERVÍZ |
- |
C.P. DEPOR |
Librecz
Károly
Kupa
17 – 32
között: Csoportokon belül körmérkőzéseket játszanak a csapatok, majd az „M” illetve „R” csoport 1-2. helyezett együttese keresztbejátszás formájában - M/1 - R/2 és R/1 - M/2 párosításban mérkőzik a Librecz-Kupa döntőjébe jutásáért. A győztesek a döntőt, míg a vesztesek a 3-4. helyért játszhatnak.
-----
M ----- |
-----
R ----- |
BÉLA NACIONAL |
FC SPAGETTI |
FC GYARMAT |
BAJÁNSENYE |
REÁLIS ÁLMOK |
REFLECTOR SC |
TIPP TOPP |
FC VELTELÍNI |
PANNÓNIA |
CLUB3-SZAKONYFALU |
CRISTALL PALLACK |
SZAFALÁDÉK |
ValenSZIA Béla |
ZÖLDFA |