Az egyes játéknapok sorsolása
a bal oldali menüben
az időpontra kattintva olvasható!
Alapsorsolás:
|
----- A ----- |
----- B ----- |
----- C ----- |
----- D ----- |
1. |
PANNONFINANZ-PICASSO |
CSATORNA PATKÁNYOK |
VADKÖRTE FOGADÓ |
K.J.B.K. FC |
2. |
PIZZA HOTLINE TEAM |
EJA-Q-LAZIO |
AUTÓ EGYED BT |
DOMINO ZÖLDFA |
3. |
MÁMOR CLUB3-as |
SZAKEMBEREK |
HODOŠ - BAR MARJANCA |
TABAK 1 PADO-SOKK |
4. |
HÉTHÁZ-RSE |
BLACK GOLD |
SPORTING LIBACOMB |
GOTTHAM CITY EEE |
5. |
TABAK 1-SZUNDERLAND |
DRINK TEAM |
DR. SZITTYÓ BÉLA |
SZESZPANYOL |
6. |
HÉTHÁZ FC-ALL STARS |
ALCOHOLIC BILBAO |
KÉZISEK TEKE KLUB |
REFLECTOR SC |
7. |
|
SPURI FC |
ZÖLDFA |
|
XXVIII.
Perfect
Change
Alpokalja Kupa
1-16 KÖZÖTT: Csoportokon
belül körmérkőzések, majd a helyezések
alapján az 1-2. helyezettek jutnak az 1-8 közé, a
3-4. helyezettek a 9-16 közé
----- E ----- |
----- F ----- |
----- G ----- |
----- H ----- |
PANNONFINANZ-PICASSO |
CSATORNA PATKÁNYOK |
HODOŠ - BAR MARJANCA |
DOMINO ZÖLDFA |
TABAK 1 PADO-SOKK |
PIZZA HOTLINE TEAM |
EJA-Q-LAZIO |
VADKÖRTE FOGADÓ |
AUTÓ EGYED BT |
K.J.B.K. FC |
TABAK 1-SZUNDERLAND |
SZAKEMBEREK |
DRINK TEAM |
SPORTING LIBACOMB |
REFLECTOR SC |
MÁMOR CLUB3-as |
1-8 KÖZÖTT: Az 1-8 közé jutott csapatok az alábbi párosításban 1 fordulós kvalifikációs mérkőzést játszanak az 1-4 közé jutásért, ennek győztesei az
„I” csoportba kerülnek, míg a vesztesek a
„J” csoportban körmérkőzéses formában az 5-8. helyért játszanak tovább.
Kvalifikáció
mérkőzésének
rendje |
HODOŠ - BAR MARJANCA |
PANNONFINANZ-PICASSO |
CSATORNA PATKÁNYOK |
MÁMOR CLUB3-as |
AUTÓ EGYED BT |
EJA-Q-LAZIO |
VADKÖRTE FOGADÓ |
SPORTING LIBACOMB |
1-4 KÖZÖTT:
Az 1-4 közé (I csoportba) jutott csapatok körmérkőzést játszanak, majd a kialakult sorrend alapján az alábbi párosításban elődöntőt vívnak:
Az elődöntők győztesei vívják a XXVIII. PERFECT CHANGE ALPOKALJA TEREMLABDARÚGÓ TORNA DÖNTŐJÉT, míg a két vesztes a 3. helyért mérkőzik.
9-16 KÖZÖTT: Csoportokon belül körmérkőzések, majd helyosztók az azonos helyezettek között
A 9-16. helyezésekért.
----- K ----- |
----- L ----- |
TABAK 1 PADO-SOKK |
PIZZA HOTLINE TEAM |
REFLECTOR SC |
DOMINO ZÖLDFA |
K.J.B.K. FC |
DRINK TEAM |
SZAKEMBEREK |
TABAK 1-SZUNDERLAND |
Librecz
Károly
Kupáért
a 17-26 között
17 – 26
között:
Az alapszakasz (A-B-C-D csoport) 5-8. helyezett csapatai az „M” és „R” csoportokba kerülnek, ahol körmérkőzéseket játszanak, majd az „M” illetve „R” csoport 1-2 helyezett együttese keresztbejátszás formájában - M/1 - R/2 és R/1 - M/2 párosításban mérkőzik a Librecz Károly Kupa döntőjébe jutásáért. A győztesek a döntőt, míg a vesztesek a 3-4. helyért játszhatnak. A csoportküzdelmek során a 3-5. helyen végzett együttesek a másik csoport azonos helyezettjével helyosztót játszanak.
-----
M ----- |
-----
R ----- |
HÉTHÁZ FC-ALL STARS |
ZÖLDFA |
ALCOHOLIC BILBAO |
GOTTHAM CITY EEE |
SZESZPANYOL |
HÉTHÁZ-RSE |
KÉZISEK TEKE KLUB |
SPURI FC |
BLACK GOLD |
DR. SZITTYÓ BÉLA |
Hivatalos
játéknapok
2013. december 14-15-21-22-27-28-29
2014. január 4-5-11-12-18-19-25-26
2014. február 1-2.
Döntő:
2014. február 8.