Versenyrendszer

A Perfect Change Alpokalja Kupán (a nevezett csapatok számától függően) az alapszakaszban sorsolás útján 4 csoportba kerülnek a nevezett együttesek, majd a csoportokon belül körmérkőzésekre kerül sor. A csoportokon belül kialakult sorrend alapján, az 1-4 helyezettek folytathatják a küzdelmeket a Perfect Change Alpokalja Kupáért a legjobb 16 között, míg a további csapatok a Librecz Károly emléktornán vesznek részt. A legjobb 16 között a középdöntők után a csoportok 1-2 helyezettjei az 1-8 közt a Perfect Change Alpokalja Kupáért, a csoportok 3-4 helyezettjei 9-16 közt a Sport36 Szentgotthárd Kupáért küzdenek tovább.

A versenybizottság a fordulókat követő hétfőn 17.00 órakor tartja értekezleteit, ahol előzetes bejelentés alapján a csapat képviselője jelen lehet és észrevételeit elmondhatja.
A 2015/2016
Perfect Change Alpokalja – Kupára nevező csapatok nevezésükkel egyidejűleg a versenykiírást, a versenyszabályokat, a lebonyolítási rendszert elfogadják!!!

XXX. Perfect Change Alpokalja Kupa - Versenyrendszer

FIGYELEM: A tavalyihoz képest változott a versenyrendszer!!!

XXX. Perfect Change Alpokalja Kupa

1-16 KÖZÖTT: Csoportokon belül körmérkőzések, majd a helyezések alapján az 1-2. helyezettek jutnak az 1-8 közé, a 3-4. helyezettek a 9-16 közé

----- E ----- ----- F ----- ----- G ----- ----- H -----
HODOS BAR MARJANCA SPORTING LIBACOMB LOONEY TUNES HÉTHÁZ RSE
BLACK GOLD MÁMOR CLUB3 DOMINO KIJEV SZAKONY FC
TABAK1-SZUNDERLAND MONCHICKEN GRILL-CATERING DRINK TEAM TABAK1 PADO-SOKK
GOTHAM CITY AUTO EGYED BT. VADKÖRTE TEKE-FITT KLUB CSATORNA PATKÁNYOK

1-8 KÖZÖTT: Az 1-8 közé jutott csapatok két, 4 csapatos „I” és „J” csoporton belül körmérkőzést játszanak,

----- I ----- ----- J -----
HODOS BAR MARJANCA AUTO EGYED BT.
LOONEY TUNES HÉTHÁZ RSE
MÁMOR CLUB3 TABAK1-SZUNDERLAND
CSATORNA PATKÁNYOK VADKÖRTE TEKE-FITT KLUB

majd a kialakult sorrend alapján egy egyfordulós keresztbejátszás következik I/1 - J/4, I/2 – J/3, J/1 – I/4, J/2 – I/3, ahol a győztes csapatok jutnak az elődöntőbe.

Az elődöntőben előre meghatározott párosítás alapján mérkőznek meg a „K” csoportba jutott csapatok a döntőbe jutásért. Az „L” csoportba került csapatok hasonlóan, előre meghatározott párosításban mérkőznek meg az 5-8 helyezésért.

----- K ----- ----- L -----
K/1 (I/1 - J/4 győztese) L/1 (I/1 - J/4 vesztese)
K/2 (I/2 – J/3 győztese) L/2 (I/2 – J/3 vesztese)
K/3 (J/1 – I/4 győztese) L/3 (J/1 – I/4 vesztese)
K/4 (J/2 – I/3 győztese) L/4 (J/2 – I/3 vesztese)

Elődöntő mérkőzéseinek rendje 5-8. mérkőzéseinek rendje
K/1 – K/4 L/1 – L/4
K/2 - K/3 L/2 – L/3

A győztes csapatok vívják a XXX. PERFECT CHANGE ALPOKALJA TEREMLABDARÚGÓ TORNA DÖNTŐJÉT, míg a két vesztes csapat a 3. helyért mérkőzik.
Az 5-8 helyezett csapatok esetében a győztesek játszanak az 5. helyért, a vesztesek a 7. helyért.

ÚJDONSÁG: Sport36 Szentgotthárd Kupáért 9-16 KÖZÖTT:

Csoportokon belül körmérkőzések, majd a csoportok 1-2 helyezettjei keresztbejátszás alapján elődöntőt játszanak, s a győztes csapatok játszák a Sport36 Szentgotthárd Kupa döntőjét, a vesztesek a 3-4 helyért mérkőznek. A csoportok 3-4 helyezettjei a másik csoport azonos helyezettjével helyosztót játszanak.

----- M ----- ----- N -----
GOTHAM CITY SPORTING LIBACOMB
DOMINO KIJEV TABAK1 PADO-SOKK
MONCHICKEN GRILL-CATERING BLACK GOLD
SZAKONY FC DRINK TEAM

Librecz Károly Kupáért a 17-25 között

Az alapszakasz (A-B-C-D csoport) 5-6. helyezett csapatai az „O” és „P” csoportokba kerülnek, ahol körmérkőzéseket játszanak.

----- O ----- ----- P -----
BLAZSI KOCCINTÓ SZESZPANYOL REFLECTOR SC - EMERIK-FA
DR. SZITTYÓ IN-TEAM
TRIGLAV-ORFALU ZÖLDFA
TÜZESVÍZ - VÉ-KO FC GÖSSER SÖRÖZŐ VASALJA
TIPP TOPP

Majd ezt követően a kialakult sorrend alapján kétfordulós keresztbejátszás következik O/1 - P/4, O/2 - P3, P/1 - O/4, P/2 - O/3. A két mérkőzés alapján a győztes csapatok jutnak az elődöntőbe, a vesztesek pedig a 21-24. helyért folytatják a küzdelmeket. (Az „O” csoport 5. helyezettjének a csoport-mérkőzésekkel véget ért a kupa, ő a 25. helyen zárta a tornát.)

Az elődöntők előre meghatározott párosítás a következő szisztéma szerint történik, egyfordulós rendszerben:

O/1-P/4 mérkőzés győztese – P/2-O/3 mérkőzés győztese

P/1-O/4 mérkőzés győztese – O/2-P/3 mérkőzés győztese

Az elöntők győztesei játsszák a Librecz Károly Kupa döntőjét, a vesztesek pedig a bronzmérkőzést.

A 21-24. helyezés mérkőzéseinek rendje a következők szintén egyfordulós rendszerben:

O/1-P/4 mérkőzés vesztese – P/2-O/3 mérkőzés vesztese

P/1-Q/4 mérkőzés vesztese – O/2-P/3 mérkőzés vesztese

A párosítások győztesei játszanak a 21-22. helyért, a vesztesek pedig a 23-24 helyért játszanak.

Kezdőlap     |     Kiírás     |     Csapatok     |     Sorsolás     |     Tabella     |    Fotók     |     Hírek
XXX. Alpokalja Kupa © 2005-2016 | Készítette: füłe$