Az
egyes játéknapok sorsolása a bal oldali
menüben
az időpontra kattintva olvasható!
Alapsorsolás:
|
----- A ----- |
----- B ----- |
----- C ----- |
----- D ----- |
1. |
LOONEY TUNES |
VADKÖRTE - JOKER PANZIÓ |
CSATORNA PATKÁNYOK |
TABAK1 SZUNDERLAND |
2. |
TABAK1 PADO-SOKK |
MÁMOR CLUB 3 |
AUTÓ EGYED BT. |
HODOS - KAVA BAR MARJANCA |
3. |
GOTHAM CITY |
CSÖRI |
TORPEDÓ |
IN-TEAM |
4. |
TRIGLAV ORFALU |
DOMINO KIJEV |
DÜFA |
DR. SZITTYÓ |
5. |
BLAZSI KOCCINTÓ SZESZPANYOL |
RÉZI – SPORTING LIBACOMB |
20-YEARS ALL-STAR REFLECTOR SC- EMERIK-FA KFT. |
TIPP TOPP |
6. |
|
GÖSSER SÖRÖZŐ VASALJA |
|
|
XXXI.
Perfect
Change
Alpokalja
Kupa
1-16
KÖZÖTT:
Csoportokon
belül
körmérkőzések,
majd a
helyezések
alapján
az 1-2.
helyezettek
jutnak
az 1-8
közé, a
3-4.
helyezettek
a 9-16
közé
----- E ----- |
----- F ----- |
----- G ----- |
----- H ----- |
LOONEY TUNES |
MÁMOR CLUB 3 |
AUTÓ EGYED BT. |
HODOS - KAVA BAR MARJANCA |
TIPP TOPP |
TABAK1 PADO-SOKK |
VADKÖRTE - JOKER PANZIÓ |
CSATORNA PATKÁNYOK |
20-YEARS ALL-STAR REFLECTOR SC- EMERIK-FA KFT. |
TABAK1 SZUNDERLAND |
BLAZSI KOCCINTÓ SZESZPANYOL |
DOMINO KIJEV |
RÉZI – SPORTING LIBACOMB |
DÜFA |
IN-TEAM |
TRIGLAV ORFALU |
1-8 KÖZÖTT:
Az 1-8 közé
jutott csapatok két, 4 csapatos „I” és „J”
csoporton belül körmérkőzést játszanak,
----- I ----- |
----- J ----- |
RÉZI – SPORTING LIBACOMB |
TABAK1 PADO-SOKK |
VADKÖRTE - JOKER PANZIÓ |
DOMINO KIJEV |
MÁMOR CLUB 3 |
LOONEY TUNES |
CSATORNA PATKÁNYOK |
AUTÓ EGYED BT. |
majd a kialakult sorrend alapján egy
egyfordulós keresztbejátszás következik
I/1 - J/4, I/2 – J/3, J/1
– I/4, J/2 – I/3,
ahol a győztes csapatok jutnak az
elődöntőbe.
Az elődöntőben előre meghatározott
párosítás alapján mérkőznek meg a
„K”
csoportba jutott csapatok a döntőbe
jutásért. Az „L”
csoportba került csapatok hasonlóan, előre
meghatározott párosításban mérkőznek meg az
5-8 helyezésért.
----- K ----- |
----- L ----- |
K/1 (I/1 - J/4 győztese) |
L/1 (I/1 - J/4 vesztese) |
K/2 (I/2 – J/3 győztese) |
L/2 (I/2 – J/3 vesztese) |
K/3 (J/1 – I/4 győztese) |
L/3 (J/1 – I/4 vesztese) |
K/4 (J/2 – I/3 győztese) |
L/4 (J/2 – I/3 vesztese) |
Elődöntő mérkőzéseinek rendje |
5-8. mérkőzéseinek rendje |
K/1 – K/4 |
L/1 – L/4 |
K/2 - K/3 |
L/2 – L/3 |
A győztes csapatok vívják a XXXI. PERFECT
CHANGE ALPOKALJA TEREMLABDARÚGÓ TORNA
DÖNTŐJÉT, míg a két vesztes csapat a 3.
helyért mérkőzik.
Az 5-8 helyezett csapatok esetében a
győztesek játszanak az 5. helyért, a
vesztesek a 7. helyért.
Sport36 Szentgotthárd Kupáért 9-16 KÖZÖTT:
Csoportokon belül körmérkőzések,
majd a csoportok 1-2 helyezettjei
keresztbejátszás alapján elődöntőt
játszanak, s a győztes csapatok játszák a
Sport36 Szentgotthárd Kupa döntőjét, a
vesztesek a 3-4 helyért mérkőznek. A
csoportok 3-4 helyezettjei a másik csoport
azonos helyezettjével helyosztót játszanak.
-----
M
----- |
-----
N
----- |
TIPP TOPP |
TABAK1 SZUNDERLAND |
BLAZSI KOCCINTÓ SZESZPANYOL |
HODOS - KAVA BAR MARJANCA |
DÜFA |
20-YEARS ALL-STAR REFLECTOR SC- EMERIK-FA KFT. |
TRIGLAV ORFALU |
IN-TEAM |
Librecz
Károly Kupáért a 17-21 között
Az
alapszakasz
(A-B-C-D
csoport)
5-6.
helyezett
csapatai
az O
csoportba
kerülnek,
ahol
körmérkőzéseket
játszanak
oda-visszavágó
rendszerben,
s így
alakul
ki a
végső
sorrend.