Versenyrendszer

A Perfect Change Alpokalja Kupán (a nevezett csapatok számától függően) az alapszakaszban sorsolás útján 4 csoportba kerülnek a nevezett együttesek, majd a csoportokon belül körmérkőzésekre kerül sor. A csoportokon belül kialakult sorrend alapján, az 1-4 helyezettek folytathatják a küzdelmeket a Perfect Change Alpokalja Kupáért a legjobb 16 között, míg a további csapatok a Librecz Károly emléktornán vesznek részt. A legjobb 16 között a középdöntők után a csoportok 1-2 helyezettjei az 1-8 közt a Perfect Change Alpokalja Kupáért, a csoportok 3-4 helyezettjei 9-16 közt a Sport36 Szentgotthárd Kupáért küzdenek tovább.

A versenybizottság a fordulókat követő hétfőn 17.00 órakor tartja értekezleteit, ahol előzetes bejelentés alapján a csapat képviselője jelen lehet és észrevételeit elmondhatja.
A 2017/2018 Perfect Change Alpokalja – Kupára nevező csapatok nevezésükkel egyidejűleg a versenykiírást, a versenyszabályokat, a lebonyolítási rendszert elfogadják!!!
 

XXXII. Perfect Change Alpokalja Kupa - Versenyrendszer

Az egyes játéknapok sorsolása a bal oldali menüben
az időpontra kattintva olvasható!

Alapsorsolás:

  ----- A ----- ----- B ----- ----- C ----- ----- D -----
1. Autó Egyed BT. Mámor Club3 Vadkörte Fogadó TABAK 1 Pado-Sokk
2. Looney Tunes SPORTINNG LIBACOMB RODEO Csatorna Patkányok Domino Kijev
3. Csöri Triglav-Orfalu TIPP TOPP TABAK1-SZUNDERLAND
4. Blazsi Koccintó SZESZPANYOL Gotham City MNÖK Hodos In-Team
5. Alsó EMERIK-FA Allstars Drink Team Rátót SC HotelSek
6. AS Kóma K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD FC. Spagetti 2017 Gösser Söröző Vasalja

K-III. forduló 2018. január 13. (szombat)

III. ÁFÉSZ NŐI KUPA

Végeredmény Játékvezető
09.00 POLICE OLA
RÁBATÓTFALU 2:0 Gaál László
  VÉP
FEKETE SEREG 2:1 Kocsis János
  ALSÓSÁG
ARANYLÁBÚ VASTYÚKOK 1:0 Kocsis János
  RÁBATÓTFALU
FEKETE SEREG 2:0 Gaál László
  ARANYLÁBÚ VASTYÚKOK
VÉP 0:1 Gaál László
  POLICE OLA
ALSÓSÁG 1:0 Kocsis János
  RÁBATÓTFALU
ARANYLÁBÚ VASTYÚKOK 1:1 Kocsis János
  VÉP
ALSÓSÁG 1:1 Gaál László
  FEKETE SEREG
POLICE OLA 0:4 Gaál László
  ALSÓSÁG
RÁBATÓTFALU 1:1 Kocsis János
  POLICE OLA
VÉP 0:0 Kocsis János
  FEKETE SEREG
ARANYLÁBÚ VASTYÚKOK 0:1 Gaál László
  RÁBATÓTFALU
VÉP 0:0 Gaál László
  ALSÓSÁG
FEKETE SEREG 3:0 Kocsis János
  ARANYLÁBÚ VASTYÚKOK
POLICE OLA 2:0 Kocsis János
13.40 Eredményhirdetés
14.05 MNÖK Hodos
Blazsi Koccintó SZESZPANYOL Büntetőrúgás  
14.15 SPORTINNG LIBACOMB RODEO
Blazsi Koccintó SZESZPANYOL 1:1
Bü. 4:3
Tóth Róbert, Szabó III Zoltán
15.00 Domino Kijev
MNÖK Hodos 1:3 Szabó III Zoltán, Tóth Róbert
15.45 Vadkörte Fogadó
K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD 4:2 Tóth Róbert, Szabó III Zoltán
16.30 AS Kóma
In-Team 6:0 Gaál László
17.15 Mámor Club3
Autó Egyed BT. 7:1 Szabó III Zoltán, Tóth Róbert
18.00 TABAK 1 Pado-Sokk
FC. Spagetti 2017 4:0 Tóth Róbert, Szabó III Zoltán
18.45 Csatorna Patkányok
Drink Team 3:2 Szabó III Zoltán, Tóth Róbert
19.30 Looney Tunes
TABAK1-SZUNDERLAND 3:2 Tóth Róbert, Szabó III Zoltán

K-IV. forduló 2018. január 14. (vasárnap)

  Végeredmény Játékvezető
12.00 Alsó EMERIK-FA Allstars
Triglav-Orfalu 4:2 Pungor Zoltán
12.45 TIPP TOPP
Gösser Söröző Vasalja 12:1 Magyar Péter
13.30 Csöri
Gotham City 0:2 Pungor Zoltán
14.15 HotelSek
Rátót SC 0:6 Gaál László
15.00 Autó Egyed BT.
K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD 5:2 Pungor Zoltán, Magyar Péter
15.45 In-Team
Domino Kijev 4:1 Magyar Péter, Pungor Zoltán
16.30 TABAK1-SZUNDERLAND
FC. Spagetti 2017 7:1 Pungor Zoltán, Magyar Péter
17.15 SPORTINNG LIBACOMB RODEO
AS Kóma 2:2
Bü. 6:5
Magyar Péter, Pungor Zoltán

 

Kezdőlap     |     Kiírás     |     Csapatok     |     Sorsolás     |     Tabella     |    Fotók     |     Hírek
XXXII. Alpokalja Kupa © 2005-2017 | Készítette: webmajszter