Andante Retro Öregfiúk Torna

ÖREGEDŐ KÖRMENDIEK

XXIX. Perfect Change Alpokalja Kupa - hírei

Fegyelmi határozatok:

• FB./8/2014-2015. sz. hat. : A 2015.02.07.-én lejátszott HÉTHÁZ RSE –TABAK1 SZUNDERLAND mérkőzésen az HÉTHÁZ RSE csapatából kiállított SZUKICS MÁTÉ-t a VB. a versenyszabályzat vonatkozó rendelkezései szerint – Egyéb rendelkezések IV/2. pont alapján – a XXX. Perfect Change Alpokalja Kupa kiírásában, a soron következő, 6 azaz HAT mérkőzésén a játéktól eltiltja. A nevezett játékos a következő kiírásban nevezhető, büntetésének letelte után léphet pályára!

• FB./7/2014-2015. sz. hat. : A 2015.02.07.-én lejátszott HÉTHÁZ RSE –TABAK1 SZUNDERLAND mérkőzésen az HÉTHÁZ RSE csapatából kiállított KÓCZÁN LÁSZLÓ-t a VB. a versenyszabályzat vonatkozó rendelkezései szerint – Egyéb rendelkezések IV/2. pont alapján – a XXX. Perfect Change Alpokalja Kupa kiírásában, a soron következő, 6 azaz HAT mérkőzésén a játéktól eltiltja. A nevezett játékos a következő kiírásban nevezhető, büntetésének letelte után léphet pályára!

• FB./6/2014-2015. sz. hat. : A 2015.01.17.-én lejátszott DRINK TEAM - DOMINO KIJEV mérkőzésen az DOMINO KIJEV csapatából kiállított DÜH KÁROLY-t a VB. a versenyszabályzat vonatkozó rendelkezései szerint – Egyéb rendelkezések IV/2. pont alapján – a Perfect Change Alpokalja Kupa soron következő 6 azaz HAT mérkőzéséről eltiltja.

• FB./5/2014-2015. sz. hat. : A 2015.01.17.-én lejátszott DRINK TEAM - DOMINO KIJEV mérkőzésen az DRINK TEAM csapatából kiállított HORVÁTH ÁKOS-t a VB. a versenyszabályzat vonatkozó rendelkezései szerint – Egyéb rendelkezések IV/2. pont alapján – a Perfect Change Alpokalja Kupa soron következő 8 azaz NYOLC mérkőzéséről eltiltja. A VB. súlyosbító körülményként vette figyelembe, hogy a játékos a tettlegességet a cserepadról befutva, érvényes 2 perces kizárás hatálya alatt halmazatként követte el.

• FB./4/2014-2015. sz. hat. : A VB. a 2015.01.03.-án lejátszott DOMINO KIJEV - HODOS BAR-MARJANCA mérkőzésen súlyos sportszerűtlenségben vétkes (5) LEPOŠA MATEJ játékost a XXIX. Perfect Change Alpokalja Kupa versenyszabályzatában biztosított jog alapján a soron következő 2 azaz KETTŐ mérkőzéséről eltiltja. Nevezett játékos nem léphet pályára a 2015.01.11. és 2015.01.17.-én rendezendő, soron következő mérkőzéseken!

• FB./2/2014-2015. sz. hat. : A 2014.12.27.-Én lejátszott BLACK GOLD – HODOS BAR-MARJANCA mérkőzésen az BLACK GOLD csapatából kiállított Horváth Zsolt a VB. a versenyszabályzat vonatkozó rendelkezései szerint – Egyéb rendelkezések II/4. pont alapján – a XXIX. Perfect Change Alpokalja Kupa soron következő 2 azaz KETTŐ mérkőzéséről eltiltja.

• FB./1/2014-2015. sz. hat. : A 2014.12.20.-án lejátszott ALCOHOLIC BILBAO – DOMINO KIJEV mérkőzésen az ALCOHOLIC BILBAO csapatából kiállított LÉNÁRT ZOLTÁN a VB. a versenyszabályzat vonatkozó rendelkezései szerint – Egyéb rendelkezések II/4. pont alapján – a XXIX. Perfect Change Alpokalja Kupa soron következő 2 azaz KETTŐ mérkőzéséről eltiltja.

• FB./2/2013-2014. sz. hat. : A 2014.01.18.-án lejátszott HODOS – BAR MARJANCA – AUTÓ EGYED BT. mérkőzésen a HODOS – Bar Marjanca csapatából kiállított LEPOŠA DANIEL játékost a VB. a versenyszabályzat vonatkozó rendelkezései szerint – Egyéb rendelkezések 4. Bek. 2. pont alapján – a XXVIII. Perfect Change Alpokalja Kupa soron következő 6 azaz hat mérkőzéséről eltiltja. (Az eltiltás fennmaradó részét a következő kiírásban kell letölteni! )

• FB./3/2013-2014. sz. hat. : A 2014.01.19.-én lejátszott CSATORNA PATKÁNYOK – AUTÓ EGYED BT. mérkőzésen a Csatorna Patkányok csapatából kiállított KOCSIS VIKTOR játékost a VB. a verseny-szabályzat vonatkozó rendelkezései szerint – Egyéb rendelkezések 4. Bek. 1. pont alapján – a XXVIII. Perfect Change Alpokalja Kupa soron következő 6 azaz hat mérkőzéséről eltiltja. (Az eltiltás fennmaradó részét a következő kiírásban kell letölteni! )

Versenybizottsági értesítések:

1/2014-2015: A VB. a Perfect Change XXIX. Alpokalja Kupa hivatalos játéknapjainak jelöli december 14-20-21-27-28 napjait, valamint 2015. január 03-04-10-11-17-18-24-25-31. napjait és február 01. és 07. napját.

2/2014-2015. sz. hat. : A dohányzás csak a kijelölt helyeken engedélyezett! Az épületben, öltözőkben SZIGORÚAN TILOS a dohányzás!!!

3/2014-2015. sz. hat. .: A versenybizottság felhívja minden csapat, és szurkoló figyelmét, hogy fokozottan ügyeljen a berendezési és felszerelési tárgyakra. Fordítsanak figyelmet a higiéniai és tisztasági előírások betartására. A rendezvény során okozott kár/ok javítási helyreállítási költségeit az elkövetők, károkozók kötelesek megtéríteni.

4/2014-2015: A VB. a 2015. JANUÁR 18. napjára kisorsolt HODOS BAR-MARJANCA – HÉTHÁZ RSE mérkőzés 3 bajnoki pontját, 6:0 gólkülönbséggel a HÉTHÁZ RSE csapata javára igazolja, mivel ellenfele a kijelölt játékidőben – első alkalom - nem jelent meg. A ki nem állás miatt a HODOS BAR-MARJANCA csapatát figyelmeztetésben részesíti!

5/2014-2015 sz. hat.: A 2014/2015. évi Perfect Change Alpokalja Kupa kvalifikációs, elődöntő és döntő mérkőzésein valamint az 1-4 helyek eldöntése során rendezett mérkőzéseken, ha a rendes játékidőben eldöntetlen az eredmény, akkor 2x5’ hosszabbítás következik. A hosszabbítás 2x5 percét akkor is végig kell játszani ha valamelyik csapat közben gólt ér el.
Abban az esetben, ha a hosszabbítások nem hoznak döntést, a mérkőzés győztesét a büntetőpontról végrehajtott rúgásokkal kell eldönteni. A lefújás pillanatában a játéktéren tartózkodó játékosoknak kell - beleértve a kapust - is az első 6-6 büntetőrúgást végrehajtani!
Az eredmény eldöntésére első lépésként 3-3 játékost kell kijelölni a büntető elvégzésére, amennyiben 3-3 büntetőrúgás után is eldöntetlen az állás akkor, addig kell folytatni a büntető rúgásokat, amíg valamely csapat hibázik.

6/2014-2015 sz. hat.: A 2014/2015. évi Perfect Change Alpokalja Kupa 5-16. helyezéseinek eldöntésére rendezett mérkőzéseken amennyiben a rendes játékidőben döntetlen eredmény születik, úgy a mérkőzés győztesét a büntetőpontról végrehajtott rúgásokkal kell eldönteni. A lefújás pillanatában a játéktéren tartózkodó játékosoknak kell – beleértve a kapust is – az első 6-6 büntetőrúgást végrehajtani!

7/2014-2015 sz. hat.: A 2014/2015. évi Librecz Károly Emléktorna mérkőzéseinek – oda/ vissza rendszerű- 2 mérkőzésből álló kvalifikációjának végső sorrendjét az alábbi szempontok szerint kell megállapítani:
- szerzett pontok
- gólkülönbség
- büntetőrúgás
Büntetőrúgás esetén a lefújás pillanatában a játéktéren tartózkodó játékosoknak kell – beleértve a kapust is – az első 6-6 büntetőrúgást végrehajtani!

8/2014-2015 sz. hat.: A 2014/2015. évi Librecz Károly Emléktorna, elődöntő és döntő mérkőzésein valamint az 1-4 helyek eldöntése során rendezett mérkőzéseken, ha a rendes játékidőben eldöntetlen az eredmény, akkor 2x5’ hosszabbítás következik. A hosszabbítás 2x5 percét akkor is végig kell játszani ha valamelyik csapat közben gólt ér el.
Abban az esetben, ha a hosszabbítások nem hoznak döntést, a mérkőzés győztesét a büntetőpontról végrehajtott rúgásokkal kell eldönteni. A lefújás pillanatában a játéktéren tartózkodó játékosoknak kell – beleértve a kapust is – az első 6-6 büntetőrúgást végrehajtani!

9/2014-2015 sz. hat.: A 2014/2015. évi Librecz Károly Emléktorna 5-8. helyezéseinek eldöntésére rendezett mérkőzéseken amennyiben a rendes játékidőben döntetlen eredmény születik, úgy a mérkőzés győztesét a büntetőpontról végrehajtott rúgásokkal kell eldönteni. A lefújás pillanatában a játéktéren tartózkodó játékosoknak kell – beleértve a kapust is – az első 6-6 büntetőrúgást végrehajtani!

10/2014-2015 sz. hat.: Amennyiben az 1-8 között az I és J csoportokban a továbbjutást esetlegesen sorsolással kell eldönteni, úgy annak időpontja: 2015.01.25. vasárnap 15.30 óra Helyszín: Városi Sportcsarnok Az esetlegesen érintett csapatvezetők jelenjenek meg a jelzett időpontra!

11/2014-2015 sz. hat.: A 2014/2015. évi Librecz Károly Emléktorna, hely-kvalifikációs, elődöntő és döntő mérkőzésein valamint az 1-4 helyek eldöntése során rendezett mérkőzéseken, ha a rendes játékidőben eldöntetlen az eredmény, akkor 2x5’ hosszabbítás következik. A hosszabbítás 2x5 percét akkor is végig kell játszani ha valamelyik csapat közben gólt ér el.
Abban az esetben, ha a hosszabbítások nem hoznak döntést, a mérkőzés győztesét a büntetőpontról végrehajtott rúgásokkal kell eldönteni. A lefújás pillanatában a játéktéren tartózkodó játékosoknak kell –  beleértve a kapust is – az első 6-6 büntetőrúgást végrehajtani!

12/2014-2015 sz. hat.: A 2014/2015. évi Perfect Change Alpokalja Kupa illetve a 2014/2015. évi Librecz Károly Emléktorna legjobb góllövőinek értékelése a legjobb 4-4 közé jutott csapatok játékosai közül kerül ki