Link: A XXIII. Alpokalja Kupa Fegyelmi Bizottságának 2. számú értesítője

Link: A XXIII. Alpokalja Kupa Fegyelmi Bizottságának 3. számú értesítője

Link: A XXIII. Alpokalja Kupa Fegyelmi Bizottságának 4. számú értesítője

A XXIII. Alpokalja Kupa Versenybizottságának 5. számú értesítője:

12/2008-2009. sz. határozat: A 2008/2009. évi Alpokalja Kupa helyosztó mérkőzésein amennyiben a rendes játékidőben eldöntetlen a végeredmény úgy – kivétel a kupák elődöntői és döntői valamint az 1-4 helyosztók – a mérkőzések végeredményét büntetőrúgásokkal kell eldönteni!
(3-3 büntető, amennyiben ekkor is egyenlő az állás akkor első hibázásig kell folytatni a büntetőrúgásokat)
Az első 6 rúgást azoknak kell végrehajtani akik, a mérkőzés vagy az esetleges hosszabbítás lefújásának pillanatában a pályán vannak!
A 6 rúgó után a csapat szabadon eldöntheti, hogy kik és milyen sorrendben végzik a további rúgásokat!

13/2008-2009. sz. fegyelmi határozat: A 2008/2009. évi Alpokalja Kupa és a Librecz Károly Kupa elődöntő és döntő mérkőzésein valamint az 1-4 helyek eldöntése során az úgynevezett „ EZÜSTGÓL” szabályt kell alkalmazni!
Ha a rendes játékidőben eldöntetlen az eredmény, akkor 2x5’ hosszabbítás következik. Amennyiben a hosszabbítás bármely félidejében gól születik a játékrész hátralévő játék idejét le kell játszani. Ha az első játékrészben esett gól/gólok esetlegesen eldöntik a találkozót bármely csapat javára akkor a második 5’-et már nem kell lejátszani. A hosszabbítások amennyiben nem hoznak döntést akkor a végeredményt 3-3 büntetővel kell eldönteni. Amennyiben 3-3 büntetőrúgás után is eldöntetlen az állás akkor, addig kell folytatni a büntető rúgásokat, amíg valamely csapat hibázik.

14/2008-2009. sz. fegyelmi határozat: A mérkőzések játékvezetői a 2009. JANUÁR 24-én és JANUÁR 31-én rendezett fordulók alkalmával mérkőzések előtt KÖTELESEK a csapatok tagjait a jegyzőkönyv alapján IGAZOLNI a jelenlétet ellenőrizni!

Honlapunk új tárhelyre költözött!

Az előző évek tornáinak fórumait nem költöztettük át, így továbbra is a régi címen a  www.alpokalja.tvn.hu/forum oldalon találhatók.

A megújult fórumra a korábban regisztrációknak NEM KELL ÚJRA REGISZTRÁLNIUK! (Az avatarok frissítése viszont szükséges...)